.

.

KLUB CHOVATEĽOV FARBIAROV

Pri Slovenskom poľovníckom zväze

Výcvikový deň v Nitrianských Sučanoch 2012

Aktivisti okr. PD. a PE. p. Zábojník a p. Púčik spolu z ďalšími chovateľmi farbiarov pripravili a zorganizovali dňa 30.6.2012 v Nitrianskych Sučanoch v poľovníckom revíry PZ Rokoš výcvikový deň farbiarov na TG trenažéry. PZ Rokoš nám poskytlo poľovnícku chatu a navarilo výborný guláš. K výcvikovému dňu boli pozvaný aj členovia výboru KCHF p. Ing. Grellneth, p. Ing. Horňáček a aj p.  Rapaič. Hospodár PZ Rokoš p. Križan a kynologický referent p. Talian zabezpečili aj domácich členov, ktorý ktorí sú majiteľmi poľovníckych psíkov aby si ich došli precvičiť. Účasť bola hojná v celku asi 25 psíkov z okr. Prievidza , Partizánske a Trenčín vrátane majiteľov psov domáceho PZ.

Za pekného počasia sme ráno slávnostne otvorili výcvikový deň, na ktorom sme všetkých zúčastnených privítali a oboznámili z programom dňa. Po zahájení už nasledovali prvé ukážky farbiarov na stopách a postupne sa vystriedali všetci zúčastnený psíkovia.

PZ Rokoš ďakujeme za poskytnutie krásneho prostredia v ich poľovnom revíry a tešíme sa na ďalšiu spoluprácu pri takýchto poľovníckych a kynologických aktivitách.


Farbiarom zdar !!!                                                                             Marian Zábojník

fotogaléria

HANOVERSKÝ FARBIAR BAVORSKÝ FARBIAR

Prihlásenie

Registrácia | Zabudnuté heslo

KLUB
CHOVATEĽOV
FARBIAROV

SPRAVODAJ

SPRAVODAJ 2021

Propozície akcií

plagat2.jpg, 9,8kB

Klubové PF 2021

© 2010 Mediahost.sk | Návštevy: Dnes:291 | Celkom: 930113 | Online: 7