Farbiarom zdar :: Skúšky

Klubové PF - Oravská Lesná

Popis: Skúšk za zúčastnilo 9 farbiarov, všetko to boli BF. Presný popis pripravý Hlavný rozhodca B. Porubčanský. Výsledky 4 farbiare absolvovali tieto skúšky v III.cene a 5 farbiarov neobstálo. Podľa môjho názoru to je dôsledok toho, že na skúškach boli mladé a nedocvičené farbiare.

Počet hlasov: 1

Zobraz hlasy

názov: Klubové PF - Oravská Lesná

autor: Maruščák Ján Mgr.

ID príspevku: 46

pridané: 30.08.2017 09:13

kategória: Skúšky

05.09.2017 20:48
Maruščák Ján Mgr.
Vážení členovia, týmto Vás chcem uistiť, že stopy na klubových PF boli založené podľa platného skúšobného poriadku pre PF. A to 350 krokov stopa a 150 krokov od ležoviska po kus. A nie 800 m ako sa už kolujú reči. Osobne som každú stopu týždeň pred jej založením vyznačil a prešiel dvakrát aby si ju v prípade protestu mohol prekrokovať každý, kto by mal o tom pochybnosti. Žiaľ vyzerá to tak, že prípadný neúspech farbiara na PF sa musí na niečo zvaliť a nehľadáme chyby v nás a našich psoch, ale stále je za ich neúspech zodpovedný niekto iný.
Vaša reakcia:
Pridávať možu iba registrovaní.
Strana
Návrat na kategórie