Oznam pre členov KCHF

Vážení členovia KCHF, dovoľujem si vás upozorniť, že sa blíži koniec roka a teda s tým nám všetkým pribúda pár povinnosti. Je potrebné uhradiť členské poplatky na nasledujúci rok alebo roky, pripraviť výkazy dohľadávok za tento rok a nahlásiť prípadne zmeny adries alebo stratu, predaj či úmrtie chovného jedinca aby sme predišli nedorozumeniam v pripravovanom novom spravodaji 2020. Týmto Vás chcem poprosiť o prípadné postrehy a zasielanie fotografii či príspevkov na mail: spravodajkchf2020@gmail.com. Poprosil by som rovnako hlavných rozhodcov aby mi zaslali správy z jednotlivých skúšok farbiarov... Malokarpatský pohár, Spišský pohár, Pohár SPZ a pod. Ďakujem.

Farbiarom zdar!   Ján Maruščák

Pohár SPZ 2019