.

.

KLUB CHOVATEĽOV FARBIAROV

Pri Slovenskom poľovníckom zväze

Výcvikový deň Kyslinky

    Dňa 23.-25.8.2019 sa v srdci Poľany na LS Kyslinky konal už po šiesty krát výcvikový víkend našej spádovej oblasti tzv.Kyslinská stúpajka.

Z roka na rok sa snažíme čo to vylepšiť a tak naším členom ako aj hosťom pripraviť zaujímavý víkend v kruhu farbiaristov.

Tentokrát nás navštívili aj bratia Česi, ktorí doniesli zaujímavé ceny, ktoré putovali do rúk najlepšej dvojici na mladších a aj starších stopách a tak spestrili zážitok začínajúcim vodičom, za čo im aj touto cestou ešte raz ďakujem.

No zároveň musím spomenúť aj domácu partiu chlapov okolo M.Rakytu zo správy Kyslinky, ktorí sa ako každoročne zhostili prípravy stôp a všetkého potrebného. V sobotu na oficiálne zahájenie nastúpilo 13 vodičov so svojimi zverencami, ktorí absolvovali vylosované stopy, no a ostatní zatiaľ mohli absolvovať prednášku rozhodcu Janka Vrába o prípravách na skúšky a samotných skúšobných poriadkoch.

Po chutnom obede "šéfkuchára" Dušana Králika sme pokračovali prednáškou Mateja Hrašku o používaní GPS systémov, no a potom niečo málo ohľadom samotných dohľadávok a nutnosti presadzovať farbiara do praxe som povedal aj ja.

Samotný víkend sa nám vydaril a dúfam, že z roka na rok sa bude len vylepšovať, keď nám všetkým ostane takýto elán.

Ešte raz vďaka a farbiarom zdar!

                                                                                                                    Robo Fraňo

   foto z akcie                           aktivista oblasti

 

 

 

 

 

 

HANOVERSKÝ FARBIAR BAVORSKÝ FARBIAR

Prihlásenie

Registrácia | Zabudnuté heslo

KLUB
CHOVATEĽOV
FARBIAROV

SPRAVODAJ

SPRAVODAJ 2022

Propozície akcií

plagat2.jpg, 9,8kB

Špeciálna výstava CAC 2022

© 2010 Mediahost.sk | Návštevy: Dnes:169 | Celkom: 999700 | Online: 5