.

.

KLUB CHOVATEĽOV FARBIAROV

Pri Slovenskom poľovníckom zväze

Členovia


Kraj BANSKOBYSTRICKÝ, okres Banská Bystrica

Číslo Meno Adresa PSČ     Mesto Členské do
16 Bobák Ľubomír Ing Sadova 11 976 13 Slovenská Ľupča
2017
187 Chebeň Libor Železničná 119/18 976 62 Brusno
2019
65 Čunderlík Miroslav Uľanská cesta 160 974 01 Banská Bystrica
2017
577 Fašang Ján Moštenica 129 976 13 Slovenská Ľupča
2017
571 Fraňo Róbert Bernoláková 46 974 05 Banská Bystrica
2017
874 Haviar Milan Ing. Za Nožiarňou č. 1 976 13 Slovenská Ľupča
2019
800 Kováčik Martin Ing. Skubínska cesta 46 974 09 Banská Býstrica
2019
332 Kráľ Pavol Ing. Čerín 59 974 01 Banská Býstrica
2018
895 Králik Dušan Ing. Záhradná 44 976 13 Slovenská Ľupča
2018
483 Kvorka Marek Oravce 33 976 33 Poniky
2018
662 Lesy SR š.p. - Odštepný závod Lichardova 52 976 13 Slovenská Ľupča
2017
1153 Meliško Ján Podžiar 105 976 33 Poníky
2019
515 Meliško Matúš Podžiar 105 976 33 Poniky
2019
208 Micháliková Tatiana Czambelova 5 976 13 Slovenská Ľupča
2018
410 Mikloš Jozef Ondrej nad Hronom 518 976 62 Brusno
2018
245 Mintál Jozef Ing. Borovicová 6 976 32 Badín
2020
762 Očenáš Martin Podkonice 360 976 13 Slovenská Ľupča
2017
552 Oravec Juraj Podlavická cesta 57 974 09 Banská Býstrica
2017
742 Patraš Róbert Nová 7 976 11 Selce pri Banskej Bystrici
2026
810 Rakyta Gustáv Baláže 53 976 11 Selce pri Banskej Bystrici
2100
749 Rakyta Miroslav Kyslinky 607/2 976 37 Hrochoť
2018
1455 Rosenberger Jozef E.Ruska 278/2 976 55 Ľubietová
2025
325 Sivčák Peter Mgr. Poľná 25 976 11 Selce
2019
163 Srnka Stanislav Stromová 3 974 05 Banská Bystrica
2017
210 Urbáni Milan MUDr. ČSA 29 974 01 Banská Bystrica
2017

Kraj BANSKOBYSTRICKÝ, okres Banská Štiavnica

Číslo Meno Adresa PSČ     Mesto Členské do
780 Dudík Jaroslav Ing. Energetikov 2 969 01 Banská Štiavnica
2017
523 Miertuš Anton 969 72 Svätý Anton 402
2019
184 Siládi Rastislav MVDr   966 15 Banská Belá 316
2017
668 Siládiová Iveta Ing.   966 15 Banská Belá 507
2017

Kraj BANSKOBYSTRICKÝ, okres Brezno

Číslo Meno Adresa PSČ     Mesto Členské do
306 Chvála Karol Ing. Pôbišovo 501 976 64 Beňuš
2100
56 Daniš Maroš Ing. ČSA 68/20 977 01 Brezno
2018
409 Fašková Erika Vargula 14 976 56 Pohronská Polhora
2020
835 Horvat Ivan Ing. Nálepkova 22 977 01 Brezno
2020
718 Kardhordó Ladislav Ing. Šupková 44/4 976 81 Podbrezová
2017
1516 Kardhordó Ladislav Mgr. štvrť V.Šupku 44/4 976 81 Podbrezová
2017
504 Kazár Štefan Uhlisko 353 976 75 Jasenie
2017
730 Kormanský Peter Osloboditeľov 54 976 46 Valaská
2020
80 Kubanda Stanislav Ing. Hviezdoslavova 104 976 67 Závadka nad Hronom
2020
311 Lesy SR š.p. - Odštepný závod 976 64 Beňuš 455
2017
321 Lesy SR š.p. - Odštepný závod Hlavná 245 976 52 Čierny Balog
2018
267 Michalko Ľubomír Mierová 49 976 67 Závadka nad Hronom
2018
580 Mišura Ján Dr.Clementisa 1219/7 977 01 Brezno
2018
273 Paučo Jaroslav Mlyništie 136 976 75 Jasenie
2019
628 Petro Šimon Bučinka 54 976 71 Šumiac
2019
836 Polák Peter kpt. Nálepku 93 976 64 Pohorelá
2018
995 Poproči Viktor Májové povstanie českého ľudu 47 977 03 Brezno 3
2018
787 Rafaj Ján Brezenská 13 977 01 Brezno
2017
215 Ridzoň Jaroslav Sihla 1 976 53 Lom nad Rimavicou
2017
796 Syč Ján Orlová 607 976 69 Pohorelá
2017
345 Šipula Ján Ing. Hlavná 52 976 73 Telgart
2019
699 Valentín Ladislav Pôbišovo 486 976 64 Beňuš
2017
378 Vojtko Miroslav - Kubanda Hlavná 676 976 71 Šumiac - Červená Skala
2018
458 Vráb Ján Ráztoka 51 976 97 Nemecká nad Hronom
2017
274 Vráb Peter Ráztoka 51 976 97 Nemecká nad Hronom
2017
541 Zajak Ján Rohožná 47 977 01 Brezno
2018

Kraj BANSKOBYSTRICKÝ, okres Detva

Číslo Meno Adresa PSČ     Mesto Členské do
710 Hazucha Ján 985 45 Látky 128
2019
467 Krahulec Róbert Horná 1662 962 05 Hriňová
2017
531 Krnáč Štefan Krivec 3212 962 05 Hriňová
2017
795 Kučera Miroslav Detvianska Huta 407 962 05 Hriňová
2018

Kraj BANSKOBYSTRICKÝ, okres Krupina

Číslo Meno Adresa PSČ     Mesto Členské do
189 Filip Peter Rakovec 306 962 65 Hontianske Nemce
2018
656 Škraban Peter Ivana Krasku 25 963 01 Krupina
2017
630 Vician Peter Mgr. Majerský rad č. 3 963 01 Krupina
2017

Kraj BANSKOBYSTRICKÝ, okres Lučenec

Číslo Meno Adresa PSČ     Mesto Členské do
948 Dobšinsky Ján Ing. Podjavorinskej 20 984 01 Lučenec
2017
442 Tynusová Martina Ing. Uderiná 91 985 54 Lovinobaňa
2017

Kraj BANSKOBYSTRICKÝ, okres Poltár

Číslo Meno Adresa PSČ     Mesto Členské do
736 Balkovský Miroslav Ing.   985 02 Breznička 288
2019
339 Falťan Ján Ing.   985 25 Uhorské 324
2017
637 Gavalec Pavel Sklárska 28 987 01 Poltár
2020
786 Kurak Roman   985 06 Utekáč 845
2018

Kraj BANSKOBYSTRICKÝ, okres Revúca

Číslo Meno Adresa PSČ     Mesto Členské do
620 Botto Milan Ing. 049 01 Muráň 316
2019
1117 Frandel František Fučíková 256 049 01 Muráň
2020
659 Hlinka Vladimír Ing. Fučíkova 271 049 01 Muráň
2019
114 Lukáš František Ing. Sládkovičova 60/4 050 01 Revúca
2019
595 Melicher Ondrej Chválová 44 982 62 Gemerská Ves
2017
655 Novák Stanislav Ing. T.Vansovej 1176/17 050 01 Revúca
2100
725 Pribola Martin Ing. Dobšinského 836/28 050 01 Revúca
2018
869 Remper Štefan Bc. Gemerský Sad - Nováčany 79 049 13 Hucín
2019
575 Štafura Andrej MVDr. Litovelská 3 050 01 Revúca
2017

Kraj BANSKOBYSTRICKÝ, okres Rimavská Sobota

Číslo Meno Adresa PSČ     Mesto Členské do
520 Balázs Gabriel 980 04 Hostice 160
2017
346 Házik Ladislav Ing. Kvetná 6 979 01 Rimavská Sobota
2018
275 Hegedus Ladislav Janka Kráľa 44 979 01 Rimavská Sobota
2017
314 Hruška Ján Ing. Na Chrenovisku 8 979 01 Rimavská Sobota
2019
443 Knechta Oliver Ing. Osloboditeľov 230 980 52 Hrachovo
2017
954 Kovalčík Vojtech Ing. Okružná 94 979 01 Rimavská Sobota
2017
1434 Kubove Ján Bakulíniho 924 980 61 Tisovec
2018
763 Nagyová Martina Ing. Dužava 82 979 01 Rimavská Sobota
2018
127 Poláčik Anton Pavlov Grúň 1037 980 55 Klenovec
2019
697 Poláčik Ondrej Ing. Pavlov Grúń 1037 980 55 Klenovec
2017
256 Sojková Martina Mgr. Budovateľov 830 981 01 Hnúšťa
2018
882 Šarlinova Gabriela Véčeyho 521 980 02 Jesenské
2019
370 Vetráková Danka Ing. Kraskovská 135/13 980 53 Rimavská Baňa
2018

Kraj BANSKOBYSTRICKÝ, okres Veľký Krtíš

Číslo Meno Adresa PSČ     Mesto Členské do
298 Badó Ladislav Obchodná 82/49 991 06 Želovce - Záhorce
2018
269 Bernáth Marián Veľké Straciny 85 990 01 Veľký Krtíš
2017
393 Híveš Zoltán Petófiho 157 991 26 Nenince
2017
66 Lipovský Pavel Stredné Plachtince 218 991 24 Dolné Plachtince
2018
251 Martin Dávid Komenského 25 991 25 Čebovce
2019
558 Mihálik Jozef 991 42 Hrušov 122
2017
902 Páleník Ján Škultétyho 101 990 01 Veľký Krtíš
2017
459 Slúka Miroslav Hviezdoslavova 818/29 990 01 Veľký Krtíš
2019
532 Šťastný Július Ing. Ioeľské Predmostie 217 991 10 Veľká Ves nad Ipľom
2017
385 Toth Štefan Hlavná 20 991 26 Nenince
2018
751 Uhrín Jaroslav Ing. Ľuboriečka 18 991 02 Dolná Strehová
2018
402 Valent Gabriel Madáchova 249/2 991 28 Vinica
2018

Kraj BANSKOBYSTRICKÝ, okres Zvolen

Číslo Meno Adresa PSČ     Mesto Členské do
295 Balanda Miroslav Ing.PhD. Bzovská Lehôtka 65 962 62 Sása
2020
472 Beňo Milan T. Vansovej 82 962 01 Zvolenská Slatina
2019
304 Blaško Marián J.R.Poničana 837/96 962 23 Očová
2018
674 Fekiač Rastislav Sielnica 343 962 31 Sliač
2017
845 Gallo Igor bc. T.G.Masaryka 646/16 960 01 Zvolen
2018
720 Golian Jozef Mierová 4 962 01 Zvolenská Slatina
2017
773 Kurák Erik Ing. Školská 343 962 33 Budča
2019
391 Lebocký Tibor Ing. SNP 372 962 33 Budča
2017
291 Lipták Jaroslav Ing. Povstaleckých letcov 9330/11A 960 05 Zvolen - Zolná
2017
2 Mesiarová Eva Ing. Bazovského 25 960 01 Zvolen
2018
922 Mráz Miroslav Nová 355/556 962 62 Sása
2019
977 Pšida Jozef Zaježová 187 962 63 Pliešovce
2019
234 Pšida Jozef Ing. Zaježova 187 962 63 Pliešovce
2019
868 Stanovský Miroslav Ing. D.Ertla 1450/7 960 01 Zvolen
2018
984 Veselý Miroslav J.R.Poničana 822/109 962 23 Očová
2019

Kraj BANSKOBYSTRICKÝ, okres Žarnovica

Číslo Meno Adresa PSČ     Mesto Členské do
240 Gulaš Samuel   966 52 Tekovská Breznica 788
2017
474 Kmeťo Ľubomír Ing. 966 52 Tekovská Breznica 601
2017

Kraj BANSKOBYSTRICKÝ, okres Žiar nad Hronom

Číslo Meno Adresa PSČ     Mesto Členské do
257 Čierny Zdeno Moyzesova 49 966 22 Lutila
2018
61 Dubina Juraj Ing. Šášovské Podhradie 6 965 01 Žiar nad Hronom
2022
462 Mestské lesy Kremnica s.r.o. Zechenterova 347/2 967 01 Kremnica
2017

Kraj BRATISLAVSKÝ, okres Bratislava

Číslo Meno Adresa PSČ     Mesto Členské do
885 Glonek Ivan MUDr. Ota.Holúska 1/B 841 06 Bratislava - Záhorská Bystrica
2021
156 Hatok Ondrej Šoltesovej 22 811 08 Bratislava
2018
985 Korchaníková Katarína Ing. L. Dérera 8 831 01 Bratislava
2019
1304 Košecký Ladislav Ing. Novosvetská 11 811 06 Bratislava 1
2019
222 Krásny Peter Ing.Mgr. Brižitska 48 841 01 Bratislava
2021
329 Krížik Viliam Ing.arch. Ľubľanská 1652/2 831 02 Bratislava
2017
563 Kučera Martin Laténska 17 851 10 Bratislava
2017
239 Močková Viera Velehradská 32 821 08 Bratislava 2
2100/19
649 Šiška Vladimír Rozvodná 1 831 01 Bratislava 37
2020

Kraj BRATISLAVSKÝ, okres Malacky

Číslo Meno Adresa PSČ     Mesto Členské do
475 Brázdovič Ivan Kolvarska 9 900 31 Stupava
2017
535 Danada Ján Ing.   900 68 Plavecký Štvrtok 177
2018
775 Dvorák Miroslav   908 75 Studienka č. 71
2017
889 Luknár Albín Školská 29 900 65 Záhorská Ves
2100
909 Marcinových Slavomír R.Dilonga 2446/61 901 01 Malacky
2018
1517 Nimsch Richard Ing. Pekná 268 908 73 Veľké Leváre
2017
732 Šíra Ladislav Ing. Staničná 302/6 906 38 Rohožník na Záhorí
2019
614 Šišulák Miroslav   906 36 Plavecké Podhradie 108
2017
220 Tardík Gustáv 906 37 Sološnica 277
2019
45 Vojenské lesy a majetky ŠP - odštepný závod 901 01 Malacky
2018

Kraj BRATISLAVSKÝ, okres Pezinok

Číslo Meno Adresa PSČ     Mesto Členské do
246 Bílik František Podhorská 18 900 01 Modra
2100
1268 Cíferský Emil Harmónia 3096 900 01 Modra
2017
1045 Gregorovič Anton Ing. Jiráskova 6 902 01 Pezinok
2018
725 Guštafík Jaroslav Školska 8 902 01 Pezinok
2017
478 Hupka Jozef Partizánska 18 900 21 Svätý Jur
2019
654 Jakubec Martin Ing. Hlavná 18/35 900 90 Dubová pri MOdre
2018
240 Janko Jaroslav Paulenova 1800/3 900 81 Šenkvice
2020
824 Jurášek Eugen Ing. Cerovská 5 900 81 Šenkvice
2019
59 Korič Marián Podhájska 189 900 86 Budmerice
2018
24 Mrlian Peter Ing. Koceľova 9 900 26 Slovenský Grob
2019
735 Plavý Rastislav Ing. Štefanova 137 900 86 Budmerice
2017
32 Rybár Miroslav Banícka 33 902 01 Pezinok
2017
340 Slivka Dušan Novomeského 32 902 01 Pezinok
2017
100 Tlačík Jozef Národná 203 900 01 Modra
2018
525 Vrabček Marek Malokarpatská 843 / 38 900 21 Svätý Jur
2020

Kraj BRATISLAVSKÝ, okres Senec

Číslo Meno Adresa PSČ     Mesto Členské do
747 Horváth Ján F.Kráľa 30 903 01 Senec
2018
586 Kollegová Katarína Na Kŕčoch 10 900 25 Chorvatsky Grob
2018
93 Mrva Andrej 900 41 Rovinka 117
2018

Kraj KOŠICKÝ, okres Gelnica

Číslo Meno Adresa PSČ     Mesto Členské do
132 Červenko Ľubomír Stará Voda 72 053 34 Švedlár
2020
7 Figula Jozef 053 34 Švedlár 322
2035
652 Garančovský Andrej 055 71 Žakarovce 223
2017
439 Hradiský Marek Mgr. Veterná 4/296 055 01 Margecany
2018
601 Kellner Branislav Ing. Hlávná 392/152 053 33 Nálepkovo
2017
626 Klouček Tomáš Ing.   055 66 Smolník 140
2018
887 Kluknavský František MVDr. Kukučínová 11 056 01 Gelnica
2018
249 Kováč Štefan Ing.   053 51 Kluknava 194
2017
231 Papcun Juraj   055 62 Prakovce 214
2017
673 Patz Peter Železničná 83/11 055 01 Margecany
2017
81 Sentandráši Július   055 66 Smolník 303
2017
726 Szabo Radomír   053 34 Švedlár 241
2018
748 Šomšák Albín Henclová 112 053 33 Nálepkovo
2017
527 Turčík Jozef   053 51 Kluknava 646
2017
518 Vargoško Ivan Školská 139/11 055 01 Margecany
2019

Kraj KOŠICKÝ, okres Košice

Číslo Meno Adresa PSČ     Mesto Členské do
572 Baka Branislav Ing. Miškovecká 15 040 11 Košice
2100/17
952 Diabelko Jozef Ing.Mgr. Gelnická 60 040 11 Košice - Pereš
2021
588 Druska Ladislav Ing. Tyršovo nábrežie 10 040 01 Košice
2017
64 Horvat Marek Ing. Bystrická 55 040 11 Košice - Pereš
2019
524 Karafa Peter Poľov - Pažitná 39 040 15 Košice 15
2020
297 Parnahaj Jaroslav Matičná 21/A 040 17 Košice
2017
146 Sidor Zoltán MUDr.PhD. nám.Kozmonautov 9 040 12 Košice
2018
738 Soroka Jaroslav MVDr. Račí potok 4/A 040 01 Košice
2018
355 Tamaškovič Vojtech Ludvíkov dvor 17 040 15 Košice - Šaca
2017
582 Želtvay Štefan Ing. Orgovánova 3 040 11 Košice
2100

Kraj KOŠICKÝ, okres Košice - okolie

Číslo Meno Adresa PSČ     Mesto Členské do
326 Bodnár Ján JUDr. Hodkovce 118 044 21 Šemša
2019
206 Bučko Rudolf Šugovská dolina 2 044 25 Medzev
2017
988 Grac Jozef Západná 1041/25 044 24 Poproč
2020
119 Grác Vincent K ihrisku 12 044 20 Malá Ida
2017
758 Havranko Zoltán Budulov 88 045 01 Moldava nad Bodvou
2018
537 Kovács Zoltán Ing. ul. Čiga 668/9 044 02 Turňa nad Bodvou
2017
380 Krausz Herbert Sídl. Mladosť 28 044 25 Medzev
2018
271 Molnár Norbert Včeláre 16 044 02 Turňa nad Bodvou
2017
207 Mucha Peter sídl. Mladosť 4 044 25 Medzev
2019
181 Pačai Vladimír Ing. Štóska 116 044 25 Medzev
2018
177 Paločko Marek Ploské 185 044 44 Kraľovce
2017
804 Pöhm Gabriel Ing. Štóska 227 044 25 Medzev
2018
576 Poľovnícke združenie DOLINA 044 24 Poproč
2019
831 Smolko Pavol Štóska 28 044 25 Medzev
2017
966 Smolnický Peter Ing. Chým 29 044 74 Perín
2017
284 Smutný Ľubomír Zádiel 20 044 02 Turňa nad Bodvou
2017
318 Soták Pavol Ing. Čižatice 11 044 74 Kecerovce
2018
691 Suchý Rastislav Mgr. Na kopci 62/1 044 14 Gyňov
2018
711 Šmajda Štefan Ing. Mokrance 449 045 01 Moldava nad Bodvou
2019

Kraj KOŠICKÝ, okres Michalovce

Číslo Meno Adresa PSČ     Mesto Členské do
401 Jevčák Jaroslav Ing. Petrovce nad Laborcom 119 071 01 Michalovce
2017
640 Košičanová Agáta PhDr. Kusín 125 072 32 Jovsa
2019
797 Plica Vladimír Ing. Široká 2 071 01 Michalovce
2019
1135 Soročina Dušan Závadka 77 072 33 Hnojné
2018
719 Vaľo Milan   072 31 Vinné 29
2017
1038 Želtvay Tibor MVDr. Štefanikova 28 071 01 Michalovce
2017
142 Želtvayová Judita Štefanikova 28 071 01 Michalovce
2017

Kraj KOŠICKÝ, okres Rožňava

Číslo Meno Adresa PSČ     Mesto Členské do
236 Ambrúž Štefan Lúčka 99 049 42 Drnava
2019
437 Antónyová Viera Dovčíková 629 049 22 Gemerská Poloma
2019
621 Árvay Ľubomír Železničná 468 049 21 Betliar
2017
403 Bernáth Gustáv Paterova 70 048 01 Rožňava
2017
862 Garay Ján Hrušov 59 049 43 Jablonov nad Turňou
2018
86 Horváth Milan Železničná 315 049 25 Dobšiná
2019
672 Hric Ján Ing.   049 26 Vyšná Slaná 162
2017
405 Klement Ondrej Jankova 344 049 25 Dobšiná
2017
243 Korpa Peter Zoltána Fábryho 3 048 01 Rožňava
2018
755 Kovalčík Jozef Ing. Pokroku 350 049 21 Betliar
2017
194 Mrenica Ján Ing. Dobšinská Maša 87 049 73 Dedinky
2018
337 Mušinský Róbert Letná 341 049 11 Plešivec
2017
955 Pukanský Peter blok 280 049 36 Slavošovce
2019
681 Rajczi Gabriel   049 44 Hrhov 107
2017
803 Štefanko Milan Veľká Maša 481 049 36 Slavošovce 273
2017

Kraj KOŠICKÝ, okres Sobrance

Číslo Meno Adresa PSČ     Mesto Členské do
547 Bardzák Michal   072 63 Choňkovce 59
2017
277 Maďarčík Marián Mgr.   072 64 Podhoroď 67
2018
1108 Maľuk Ladislav Koňuš 7 072 63 Choňkovce
2017
569 Timko Dušan Hlivištia 134 073 01 Sobrance
2017
644 Žofčák Ján Ing. Jasenov 75 073 01 Úbrež
2017

Kraj KOŠICKÝ, okres Spišská Nová Ves

Číslo Meno Adresa PSČ     Mesto Členské do
1369 Barabáš Ľubomír JUDr. Hanulova 61 052 01 Spišská Nová Ves
2018
460 Forgáč Radoslav Maurerová 5 053 42 Krompachy
2018
316 Kocúr Imrich Novoveská cesta č. 26 053 31 Novoveská Huta
2018
363 Krajči Gustáv Mgr. Kuzmányho 16 052 01 Spišská Nová Ves
2019
917 Skurka Juraj Ing. Štúrová 19 053 42 Krompachy
2017
117 Súľovský Peter Agátová 1/24 052 01 Spišská Nová Ves
2018
854 Širilová Mária Poráč 281 053 23 Rudňany
2017
202 Štefánik Ján Ing. Letecká 38 052 01 Spišská Nová Ves
2017
590 Tököly Ľubomír Wolkerova 34/33 052 01 Spišská Nová Ves
2024
317 Tomajko Juraj Biele Vody 258 053 76 Mlynky
2017
638 Tomajko Kamil Ing.   053 32 Hnilčík 175
2018
180 Želasko Štefan Hlavná 36 053 42 Krompachy
2018

Kraj KOŠICKÝ, okres Trebišov

Číslo Meno Adresa PSČ     Mesto Členské do
728 Beľuš Jozef ml. Hlavná 186/123 076 13 Kazimír
2018
170 Buček Martin Bc. Nová 220/51 076 61 Dargov
2017
166 Dvorový František Ing. Nová 375/2 076 12 Kuzmice
2018
441 Gergely Andrej Ing. Svätá Mária - Pavlovo 45 076 35 Somotor
2017
713 Kandráč Bartolomej Brezina - Okružná 3/109 076 12 Kuzmice
2018
878 Kočar Juraj ul. Hlavna 203/13 076 12 Kuzmice - Brezina
2019

Kraj NITRIANSKÝ, okres Komárno

Číslo Meno Adresa PSČ     Mesto Členské do
996 Kukučka Štefan Malá 853/42 946 52 Imeľ
2017
570 Orosz Eugen Ing. 946 37 Moča 97
2020
196 Pintér Ladislav Hadovce 74 945 01 Komárno
2018
593 Šesták Peter R.Seressa 1488/10 945 05 Komárno
2018

Kraj NITRIANSKÝ, okres Levice

Číslo Meno Adresa PSČ     Mesto Členské do
663 Blažko Slavomír Ing. Hlavná 180/125 935 23 Rybník nad Hronom
2019
367 Boldiš Ľubomír   935 06 Jabloňovce 215
2017
159 Dukát Stanislav Gaštanova 28 934 01 Levice
2019
195 Gabrš Ján Bohunice 8 935 05 Pukanec
2018
855 Pavlo Miroslav Gondovo 304 935 25 Nová Dedina pri Leviciach
2020
350 Rudinský Miloš Uhliská 126 935 05 Pukanec
2017
254 Slúka Daniel Ing. 935 03 Bátovce 407
2100
505 Steinemann Roman Ing. Mochovská 28 934 01 Levice
2017
280 Velebný Gabriel 935 82 Plášťovce 403
2020

Kraj NITRIANSKÝ, okres Nitra

Číslo Meno Adresa PSČ     Mesto Členské do
565 Antol Peter Ing. mons. Bartosiewicza 2 951 01 Nitrianske Hrnčiarovce
2020
536 Benč Ján Školská 6 949 01 Nitra
2100
238 Ďurica Róbert Babindol 26 951 93 Klasov
2022
516 Ďuriš Jozef Ing. - ml. Farská 84 951 45 Horné Lefantovce
2023
123 Ďuriš Jozef Ing.st. Farská 84 951 45 Horné Lefantovce
2019
26 Fiam Karol Nové Sady 242 951 24 Nové Sady pri Nitre
2017
818 Fülöp Pavol Ing. Mechenice 28 951 46 Podhorany pri Nitre
2018
961 Páleník Róbert Ing. Lesná 413 951 45 Horné Lefantovce
2018
1452 Veselský Roman Ing. Hlboká 67 949 01 Nitra
2023

Kraj NITRIANSKÝ, okres Nové Zámky

Číslo Meno Adresa PSČ     Mesto Členské do
542 Chrenko Marián Ing. Radava 555 941 47 Radava pri Nových Zámkoch
2017
164 Janega Štefan S.H.Vajanského 56 940 01 Nové Zámky
2019
241 Magyar Endré 943 65 Kamenica nad Hronom 512
2018
351 Magyar Eszter   943 65 Kamenica nad Hronom 512
2018
591 Rédl Miroslav J.A.Komenského 9 941 31 Dvory nad Žitavou
2017
151 Szabó Juraj 943 61 Salka 331
2018
348 Tarics Peter   943 65 Kamenica nad Hronom 258
2017
842 Vrabec Emil Mgr. Nádražná 54 941 06 Komjatice
2020

Kraj NITRIANSKÝ, okres Šaľa

Číslo Meno Adresa PSČ     Mesto Členské do
406 Konečný Marián Ing. Hlavná 476 925 81 Diakovce
2018
330 Maczala Tomáš Somola 1273 925 84 Vlčany
2021
343 Papp Gábor   925 91 Kráľová nad Váhom 177
2021

Kraj NITRIANSKÝ, okres Topoľčany

Číslo Meno Adresa PSČ     Mesto Členské do
129 Čaradský Tibor MUDr. Narcisova 5 955 02 Topoľčany
2017
22 Gregor Erich   956 15 Kovarce 526
2018
283 Lucky František Závada . Záhrada 318 955 01 Topoľčany
2020
354 Pástor Pavel Nemečkovská cesta 23/288 956 22 Prašice
2020
1191 Schlosserová Renáta Streďanská 2731/36 955 03 Topoľčany
2018
633 Šimko Anton Štúrová 21/521 956 17 Solčany
2022

Kraj NITRIANSKÝ, okres Zlaté Moravce

Číslo Meno Adresa PSČ     Mesto Členské do
434 Arpáš Miloš 941 91 Hosťovce 244
2018
801 Gálik Vladimír Športová 431 951 93 Machulince
2017
372 Helenin Ján Ing. Mlynská 8/D 1044 951 93 Topoľčianky
2018
684 Húska Stanislav Za humnami 129 951 85 Skýcov
2018
285 Krchňavý Martin Ing. Kostoľany pod Tríbečom 173 951 77 Ladce
2018
261 Lesy SR š.p. - Odštepný závod Parková č. 7 951 93 Topoľčianky
2017
622 Ležák Jaroslav Machulince - Obycká 22 951 93 Topoľčianky
2017
956 Rajtar Miloš Do dediny 299 951 71 Sľažany
2020
661 Šabo Juraj Žitavská 756/22 951 97 Žitavany
2019
779 Šútor Ján Drienová 414 951 95 Obyce
2018
242 Vojtela Vladimír Ing.   951 96 Jedľové Kostoľany 514
2017
916 Vrábel Maroš 1. Mája 51 953 01 Zlaté Moravce
2018
375 Vrábelová Elena 1.Mája 51 953 01 Zlaté Moravce
2018

Kraj PREŠOVSKÝ, okres Bardejov

Číslo Meno Adresa PSČ     Mesto Členské do
846 Brudňak Ján Ing. 086 43 Koprivnica 26
2017
1249 Chapčák Dušan Kľušovská Zábava 306 086 22 Kľušov
2022
1055 Foľta Ľuboš Richvald 96 085 01 Bardejov
2018
492 Halža Peter Buclovany 31 086 43 Koprivnica
2017
616 Hanko Slavomír Ing.   086 04 Kružlov 60
2019
445 Hric Martin Hlavná 61/61 086 14 Hažlín
2017
838 Hrivńák Jaroslav Poštárka 142 085 01 Bardejov
2018
857 Jančuš Ľubomír 086 43 Koprivnica 222
2017
987 Klimek Peter Ing. Mokroluh 20 086 01 Rokytov
2018
20 Lukáč Marek Pod papierňou E/33 085 01 Bardejov
2017
714 Mňahončák Ladislav Ing. Na Stebničku 615/41 086 33 Zborov
2020
78 Orenič Ján Ing. Nábrežná 1 085 01 Bardejov
2017
873 Sisol Pavol Pod papierňou 22 085 01 Bardejov
2018
447 Vanta Ján Richvald 69 085 01 Bardejov
2020

Kraj PREŠOVSKÝ, okres Humenné

Číslo Meno Adresa PSČ     Mesto Členské do
837 Cerula Ladislav Ing. Jasenovská 200 066 01 Humenné
2023
675 Chromý Viktor   067 41 Chlmec 77
2018
444 Čopák Blažej Vyšná Jablonka 51 067 34 Nižná Jablonka
2019
95 Jevin Štefan Ing. Hudcovce 43 067 45 Topoľovka
2017
639 Kocik Slavomír Kamienka 63 067 83 Kamenica nad Cirochou
2019
128 Kuľha Štefan Ing. Lieskovec 50 067 45 Topoľovka
2017

Kraj PREŠOVSKÝ, okres Kežmarok

Číslo Meno Adresa PSČ     Mesto Členské do
133 Berežný Michal Ing. Rakúsy 83 059 76 Mlynčeky
2019
534 Galik Ján Tatranská 54 059 07 Lendak
2018
750 Iláš Milan Komenského 6 060 01 Kežmarok
2019
125 Kellner Tomáš Hradisko 12 059 71 Ľubica
2018
356 Komiňák Matúš Ing. Hlavná 112/166 059 05 Matiašovce
2018
211 Kriššák Eduard Mierová 804/2 059 01 Spišská Belá
2020
482 Mačák Jaroslav Ing. Gaštanova 5 060 01 Kežmarok
2018
268 Mačor Stanislav Ing. Tatranská Javorina 50 059 56 Javorina
2017
792 Plučinský Eduard   059 02 Slovenská Ves 34
2018
130 Skokan Ondrej Remeselnícka 33 059 71 Ľubica
2017
417 Šoltés Ján Budovateľská 109 059 71 Ľubica
2018

Kraj PREŠOVSKÝ, okres Levoča

Číslo Meno Adresa PSČ     Mesto Členské do
514 Holováč Ján Olšavica 4 053 73 Brutovce
2018
904 Holováč Ján Jablonov 205 053 03 Jablonov pri Levoči
2017
774 Jurský Jaroslav Nižné Repaše 6 053 71 Vyšné Repaše
2019
827 Kubík Martin   053 06 Bijacovce 89
2018
951 Ledecký Jozef Ing. Bugľovce 26 053 04 Spišské Podhradie
2018
734 Lesňák Matúš Pri Podkove 4 054 01 Levoča
2017
1116 Lesňák Michal Kežmarská cesta 16 054 01 Levoča
2017
964 Lesňák Michal ml. Pri Podkove 4 054 01 Levoča
2019
27 Lipták Martin Gašpara Haina 42 054 01 Levoča
2018
111 Lisoň Lukáš Ing. Domaňovce 192 053 02 Spišský Hrhov
2017
528 Marťák Štefan Bottova 14/5 054 01 Levoča
2017
646 Papcun Marián MUDr. Gašpara Haina 5 054 01 Levoča
2017
33 Suchý Pavol 053 71 Vyšné Repaše 27
2017
135 Tököly Peter Kurimany 101 054 01 Levoča
2017
457 Valent Igor Vysoká 57 054 01 Levoča
2020

Kraj PREŠOVSKÝ, okres Medzilaborce

Číslo Meno Adresa PSČ     Mesto Členské do
305 Čuchran Peter Sukov 46 067 02 Čabiny
2019
606 Dimun Michal   067 52 Habura 138
2017

Kraj PREŠOVSKÝ, okres Poprad

Číslo Meno Adresa PSČ     Mesto Členské do
143 Andrejdes Jozef Podhrádok 465 059 34 Spišská Teplica
2018
342 Bocko Vladimír Mierová 1 059 21 Svit
2017
815 Brajer Ľubomír Ing. Kollárova 1137/51 058 01 Poprad
2020
320 Brtáň Branislav Tomašíkova 2481/47 058 01 Poprad
2018
876 Čemanová Kisková Ivana Mgr. Dostojevského 4532/67 058 01 Poprad
2020
602 Erdziak Michal ml. ul. Krôn 400/7 059 38 Štrba
2017
704 Gágorík Marián Ing. ul.Štefana Garaja 59/6 059 40 Liptovská Teplička
2019
685 Hudač Jaroslav ul.Mieru 189 059 39 Šuňava
2018
790 Karabin Jozef Kravany 177 059 18 Spišské Bystré
2017
548 Kiska Bystrík Ing. Letná 313/10 058 01 Gánovce
2020
579 Klein Peter Okružná 784/30 058 01 Poprad
2019
491 Krasuľa Ivan č.d. 16 206 059 81 Dolný Smokovec
2017
930 Kunaj Martin JUDr. SNP 344/46 059 38 Štrba
2018
217 Líška Peter Ing. Horáreň č. 17 059 83 Nová Polianka
2017
157 Lopúch František Školská 540/53 059 18 Spišské Bystré
2020
617 Malik Stanislav Záhrady 448/7 059 40 Liptovská Teplička
2019
880 Marton Štefan Družstevná 87 059 39 Šuňava
2020
228 Pitoňák Ján Ustecko-orlická 7 058 01 Poprad
2017
327 PRO POPULO POPRAD s.r.o. Obrancov mieru 329 059 34 Spišská Teplica
2017
613 Roth Pavol B.Nemcovej 39 058 01 Poprad
2100
793 Roth Stanislav SNP 317 059 39 Šuňava
2017
461 Závacký František Jesenná 3055/19 058 01 Poprad
2018

Kraj PREŠOVSKÝ, okres Prešov

Číslo Meno Adresa PSČ     Mesto Členské do
843 Áron Jozef Lúčna 913/14 082 21 Veľký Šariš - Kanaš
2018
373 Golenovský Mojmír Proč 66 082 14 Pušovce
2017
464 Kaňuch Miroslav Šarišská Poruba 13 082 12 Kapušany pri Prešove
2017
51 Kováč Miroslav Lipníky 34 082 12 Kapušany
2018
715 Mertinko Gabriel Bretejovce 14 082 03 Lemešany
2020
530 Pavlík Peter   082 37 Široké 628
2017
766 Ponik Ladislav   082 13 Demjata 218
2020

Kraj PREŠOVSKÝ, okres Sabinov

Číslo Meno Adresa PSČ     Mesto Členské do
667 Andelovič Marcel   082 76 Toysa 300
2017
399 Bašista Jakub   082 75 Nižný Slavkov 282
2018
203 Chovanec Michal Bc. Nám. Sv. Martina 56 082 71 Lipany nad Torysou
2017
82 Dobrovič Marcel   082 73 Šarišské Dravce 233
2019
641 Duda Štefan Ing. Tichý Potok 14 082 74 Brezovica
2017
14 Filip Patrik Poloma 22 082 73 Šarišské Dravce
2017
415 Havrilla Patrik Matice Slovenskej 612/2 083 01 Sabinov
2021
612 Hurtuk Slavomír   082 73 Šarišské Dravce 11
2017
611 Kormoš Peter Ing. Bajerovce 48 082 73 Šarišské Dravce
2017
670 Mišenko Ján 082 73 Šariršské Dravce 222
2019
757 Mišenko Miloš Ing. 082 76 Torysa 55
2019
658 Mochňák Peter Ing. Hviezdoslavova 35 082 71 Lipany
2017
932 Poráč Peter Olejnikov 104 082 57 Ľutina
2021
821 Semaník Jozef Sládkovičova 19 083 01 Sabinov
2017
300 Šimon Peter Ing. Červena Voda 48 083 01 Sabinov
2019
1019 Tomala Pavol Ing. Tichý potok 134 082 74 Brezovica nad Torysou
2017
861 Tomala Pavol ml. Tichý potok 134 082 74 Brezovica nad Torysou
2017

Kraj PREŠOVSKÝ, okres Snina

Číslo Meno Adresa PSČ     Mesto Členské do
551 Fako Miroslav Kalinčiakova 2083/30 069 01 Snina
2019
213 Kirňak Jozef 1.mája 3982 069 01 Snina
2026

Kraj PREŠOVSKÝ, okres Stará Ľubovňa

Číslo Meno Adresa PSČ     Mesto Členské do
919 Alexik Viktor Štúrova 51 064 01 Stará Ľubovňa
2018
740 Bebko Cyril Ing. Hromoš 51 065 45 Plavnica
2018
677 Compeľ Štefan Ďurková 14 065 41 Ľubotín
2017
471 Čopiak Michal   065 12 Jakubany 478
2018
271 Dopirák Maroš   065 43 Orlov 46
2018
68 Eštočin Jozef Ing. Litmanová 202 065 31 Jarabiná
2019
812 Fidzina Tomáš Vsetínska 59 064 01 Stará Ľubovňa
2019
839 Fröhlich Ján JUDr. 065 45 Plavnica 354
2017
18 Gulaši Štefan Jakubany 428 065 12 Nová Ľubovňa
2018
543 Hrebík Jaroslav   065 33 Veľký Lipník 218
2017
693 Jurák Martin 065 01 Hniezdne 388
2018
809 Kilár Dezider   065 02 Vyšné Ružbachy 214
2017
703 Kollár Peter Ing. Údol 39 065 45 Plavnica
2018
737 Kravec Ján Ruská Voľa nad Popradom 22 065 42 Čirč
2019
513 Olšavský Marek MVDr. 065 11 Nová Ľubovňa 350
2020
63 Olšavský Štefan Ing. 065 11 Nová Ľubovňa 265
2020
58 Osvald Jozef Lacková 57 065 01 Hniezdne
2019
204 Pilát Hubert Ing. Obrancov mieru 2 064 01 Stará Ľubovňa
2017
185 Pilát Radovan Kolačkov 94 065 11 Nová Ľubovňa
2019
84 Rybovič Milan Ing.   065 12 Jakubany 325
2017
214 Sekelský Miroslav Zámocká 123 064 01 Stará Ľubovňa
2019
62 Smrek Karol Zámocká 113 064 01 Stará Ľubovňa
2020
581 Smrek Karol st. Zámocká 113 064 01 Stará Ľubovňa
2020
944 Suchý Aleš Poľská 2 064 01 Stará Ľubovňa
2018
789 Suchý Matúš Ing. Poľská 2 064 01 Stará Ľubovňa
2017
781 Suchý Oliver Dr. Zamoyského 14 064 01 Stará Ľubovňa
2018
724 Ščigulinský Milan JUDr. Šambron 90 065 45 Plavnica
2017
650 Štefánik Milan Popradská 291 065 01 Hniezdne
2018
389 Štefánik Miroslav Mgr.   065 01 Hniezdne 96
2018
450 Tomko Vladimír Ing. 065 01 Hniezdne 283
2020
470 Vorobeľ Michal Zámocká 95 064 01 Stará Ľubovňa
2018
507 Zima Juraj   065 32 Kamienka 157
2018
224 Ženčuch Milan 065 42 Čirč 174
2020

Kraj PREŠOVSKÝ, okres Stropkov

Číslo Meno Adresa PSČ     Mesto Členské do
361 Darivčák Michal   090 23 Havaj 154
2017
96 Maruščák Ján Vyšná Olšava 147 090 22 Miňovce
2019
331 Srálik Juraj Tisinec 59 091 01 Stropkov
2017

Kraj PREŠOVSKÝ, okres Svidník

Číslo Meno Adresa PSČ     Mesto Členské do
706 Derco Jaroslav Mgr. Mierová 2183/33 089 01 Svidník
2017
419 Pankúch Ján Kračúnovce 105 087 01 Giraltovce
2017
412 Pankúch Ján ml. Kračúnovce 105 087 01 Giraltovce
2017
226 Sadiv Jozef Vyšný Mirošov 84 090 11 Vyšný Orlík
2019

Kraj PREŠOVSKÝ, okres Vranov nad Topľou

Číslo Meno Adresa PSČ     Mesto Členské do
682 Čurlík Ján MVDr.Ph.D. Kukorelliho 542/23 094 31 Hanušovce nad Topľou
2018
678 Dankovič Peter   094 35 Soľ 379
2018
42 Demeter Matúš Čaklov 245 094 35 Soľ
2019
648 Demeter Peter Čaklov 245 094 35 Soľ
2019
665 Gajdoš Andrej Hermanovce nad Topľou 178 094 34 Bystré
2018
106 Holub Vladimír   093 03 Davidov 219
2017
506 Keresteš Slavomír Lúčna 824/22 093 01 Vranov nad Topľou
2017
1184 Orečný Ján Topoľová 17/37 094 34 Bystré nad Topľou
2017
709 Sabol Jozef Makovická 929/26 093 03 Vranov nad Topľou
2018
841 Strmeň Martin Ing. Jarná 432 093 02 Vranov nad Topľou
2021
488 Štefanov Ján   094 21 Nižný Hrabovec 57
2020
97 Tuľák Ľuboš Ing. Nemocničná 568/9 093 02 Vranov nad Topľou
2020

Kraj TRENČIANSKY, okres Bánovce nad Bebravou

Číslo Meno Adresa PSČ     Mesto Členské do
578 Horňáček Ivan Ing. Mlynská 8 957 01 Bánovce nad Bebravou
2018
487 Predanocy Rudolf Ing. Dežerice 24 957 03 Bánovce nad Bebravou
2017
592 Schneider Martin Ing. 956 37 Zlatníky 313
2021
469 Svrček Rudolf Ing. Čierna Lehota 153 956 53 Slatina nad Bebravou
2018
850 Vedej Peter Timoradza 243 956 52 Podlužany
2020

Kraj TRENČIANSKY, okres Ilava

Číslo Meno Adresa PSČ     Mesto Členské do
822 Bartoš Marián Ľ. Štúra 376 019 01 Ilava
2019
1084 Beňo Jozef Moyzesova 296 018 53 Bolešov
2017
360 Chovanec Martin Pod kaštieľom 640/34 018 41 Dubnica nad Váhom
2020
205 Kohút Marián Košecké Rovné 117 018 32 Zliechov
2017
479 Králik Anton Nad Zábrehom 460/13 018 41 Dubnica nad Váhom
2019
398 Králik Jozef Bc. Družstevná 111 018 51 Nová Dubnica
2017
911 Králik Miroslav Ing. Nad Zábrehom 460/13 018 41 Dubnica nad Váhom
2017
847 Pagáč Dušan   018 57 Mikušovce 124
2017
503 Puček Róbert   018 53 Horná Poruba 353
2017
624 Sirotný Pavol Dlhé nivy 133/4 019 01 Ilava - Klobušice
2020

Kraj TRENČIANSKY, okres Myjava

Číslo Meno Adresa PSČ     Mesto Členské do
783 Antol Štefan   906 15 Košariská 286
2018
323 Otrubčiak Slavomír Ing.   906 21 Jablonka 76
2019

Kraj TRENČIANSKY, okres Nové Mesto nad Váhom

Číslo Meno Adresa PSČ     Mesto Členské do
938 Dudák Michal Ing. Hurbanova 315/66 916 01 Stará Turá
2018
918 Durec Pavol Topolocká 2173 916 01 Stará Turá
2018
334 Gúčik Miloš Kamenná 19 915 01 Nové Mesto nad Váhom
2017
154 Kolník Miroslav Hrachovište 271 916 15 Krajné
2023
707 Paška Miroslav   916 31 Kočovce 365
2017
806 Steinemannová Petra MVDr. Odborárska 1 9115 0 Nové Mesto nad Váhom
2019
754 Šimo Jaroslav Niva 52 916 21 Čachtice
2019

Kraj TRENČIANSKY, okres Partizánske

Číslo Meno Adresa PSČ     Mesto Členské do
619 Beseda Martin Janka Kráľa 928/44 956 18 Bošany
2017
436 Kopál Martin Ing. Veľké Kršteňany 207 958 03 Partizánske 3
2018
328 Nagy Oskár Stará cesta 95/53 958 04 Partizánske
2019
333 Ševčík Juraj Žabokrecká 11/29 958 04 Malé Bielica
2018

Kraj TRENČIANSKY, okres Považská Bystrica

Číslo Meno Adresa PSČ     Mesto Členské do
607 Butko Rastislav MUDr. Plevník 74 018 26 Plevník - Drienové
2018
924 Chodúr Miroslav 018 17 Jasenica 326
2017
788 Kabzan Jozef Trstie 91 018 22 Pružina
2017
642 Kardoš Miroslav Bc.   018 16 Domaniža 239
2017
898 Mamis Ján   018 15 Prečin 87
2018
897 Mikloš Pavol Šebešťanová 136 017 04 Považská Bystrica
2017
152 Palko Jozef Šebešťanova 251 017 04 Považská Bystrica
2017
888 Učeň Miroslav 020 54 Lysá pod Makytou 283
2021

Kraj TRENČIANSKY, okres Prievidza

Číslo Meno Adresa PSČ     Mesto Členské do
993 Bačík Ján 972 14 Tužina 439
2017
6 Bláha Ján Rudnianska Lehota 89 972 26 Nitrianske Rudno
2019
647 Bujna Vojtech J.Gagarina 15 972 51 Handlová
2018
973 Bullo Jozef Močiarna 524/16 972 46 Čereňany
2020
816 Čmelo Andrej Štúrová 640/27 972 12 Nedožery - Brezany
2018
903 Dzina Marián Ružová 686/5 972 41 Koš
2017
497 Erney Anton Liptovská 7 972 51 Handlová
2018
357 Fábry Ľudovít Náklo 582/13 972 42 Lehota pod Vtáčnikom
2019
308 Gramblička Stanislav 972 28 Valaská Belá 281
2019
623 Humaj Pavel Komenského 345/7 972 23 Dolné Vestenice
2020
40 Kačmár Ján Ing. Duklianska 9 971 01 Prievidza
2018
301 Kirschbaum Peter Horné Vestenice 240 972 22 Nitrica
2019
186 Košík Radovan Záhumenská 126/18 972 23 Dolné Vestenice
2019
983 Kotian Juraj Ing. S.Chalupku 621/5 972 01 Bojnice
2017
666 Kováč Pavel 972 27 Liešťany 266
2019
1222 Krpala Ján Ing. Májová 3 971 01 Prievidza
2019
198 Krško Stanislav Pod Hrádkom 46 971 01 Prievidza
2018
756 Lukáč Branislav Gagarinova 114/3 972 13 Nitrianske Pravno
2020
445 Masný Bohuš Ml. Budovateľov 215 972 26 Nitrianske Rudno
2018
386 Mikula Jozef Školská 670/20 971 01 Prievidza V
2018
200 Minich Tomáš Ing. Na papiereň 342/89 972 44 Kamenec pod Vtáčnikom
2017
823 Otočka Peter Družstevná 474/18 972 47 Oslany
2018
696 Petráš Ľubomír MUDr. Železničiarska 27 971 01 Prievidza
2017
791 Pipiška Ľuboš   972 02 Opatovce nad Nitrou 36
2017
276 Podstránsky Ján Seč 159 972 26 Nitrianske Rudno
2018
833 Poliak Roman Školská 25 972 51 Handlová
2024
23 Púčik Tibor Máčov 341 972 25 Diviaky nad Nitricou
2017
960 Púčik Tibor ml. Máčov 341 972 25 Diviaky nad Nitricou
2017
430 Rybár Dušan Hornokamečianska 85 972 44 Kamenec pod Vtáčnikom
2019
336 Stiffel Walter MUDr. Športová 459/11 972 13 Nitrianske Pravno
2019
539 Svitok Šimon Cígeľ 377 971 01 Prievidza
2017
544 Šatka Šimon   972 22 Nitrica 63
2018
201 Šoka Vladimír Záhumenská 152/70 972 23 Dolné Vestenice
2018
999 Španko Rastislav Uhlištná 52 971 01 Prievidza
2017
134 Švajlenka Ján Dlhá 303/40 972 45 Bystričany
2019
212 Tonhajzer Tomáš Bc. Mravečnica 446/7 972 42 Lehota pod Vtáčnikom
2018
733 Toth Peter Poštová 348/50 972 51 Handlová
2017
510 Uhliarik Miloš 972 51 Nová Lehota 244
2020
369 Važan Tibor Poľná 74 971 01 Prievidza
2021
309 Volf Július Radobica 112 972 48 Horná Ves
2023
109 Zábojník Marián Komenského 342/12 972 23 Dolné Vestenice
2021

Kraj TRENČIANSKY, okres Púchov

Číslo Meno Adresa PSČ     Mesto Členské do
8 Bielik Jozef Komenského 1108/18 018 61 Beluša
2017
136 Bukovčík Ladislav Kvašov 204 020 62 Horovce pri Púchove
2018
382 Fedor Pavol M.Kukučína 359/79 020 01 Dolné Kočkovce
2018
5 Fedorová Zuzana Kukučinova 359 020 01 Púchov 1 - Dolné Kočkovce
2018
849 Huževka Milan Zariečie 177 020 52 Mestečko
2018
358 Mikas Radovan Ing. Záriečie 55 020 52 Mestečko
2019

Kraj TRENČIANSKY, okres Trenčín

Číslo Meno Adresa PSČ     Mesto Členské do
28 Bulejko Matúš   913 32 Dolná Súča 901
2019
561 Bulejko Peter 913 23 Dubodiel 106
2019
683 Cigánik Pavol Ing. Sama Chalúpku 3A 911 01 Trenčín
2018
741 Čajková Mária Ľuborčianska 33 914 41 Nemšová
2019
819 Černý Milan Mníchová Lehota 3 913 21 Trenčianska Turná
2100
708 Ďuďák Miroslav M.Bella 24 911 08 Trenčín
2018
526 Ellinger Pavol Ing. Maginova 20 911 01 Trenčín
2018
692 Gallo Dominik Partizánska 722/23 914 01 Trenčianska Teplá
2017
826 Harničár Boris Antonstál 808/1 914 41 Nemšová
2017
609 Hoššová Zuzana 913 25 Bobot 175
2020
107 Jančovič Lukáš Lesnícka 84/7 914 42 Horné Srnie
2017
250 Judíny Martin Bc.   913 38 Soblahov 36
2017
926 Macák Miroslav   913 22 Trenčianske Jastrabie 206
2017
1454 Macura Štefan 913 38 Soblahov 42
2017
313 Pilát Ján Hurbanova 11 914 51 Trenčianske Teplice
2017
422 Rapaič Rajmund 28. októbra 8 911 01 Trenčín 1
2100
689 Ružička Filip Dobrá 1275 914 01 Trenčianska Teplá
2017
702 Sirotný Marek Horné Motešice 328 913 26 Motešice
2018
392 Svatík Jozef 913 36 Selec 10
2020
768 Vanya Richard Ing. Mníchová lehota 174 913 21 Trenčianska Turná
2023
853 Vojtek Martin   913 38 Soblahov 455
2017

Kraj TRNAVSKÝ, okres Dunajská Streda

Číslo Meno Adresa PSČ     Mesto Členské do
288 Petržilka Karol 930 31 Vojka nad Dunajom 8
2018
57 Rózsa Jozef MVDr. Hlavná 335 930 16 Vydrany
2018
844 Vajas Alexander Veľká Lúč 130 930 03 Kráľovičove Kračany
2018

Kraj TRNAVSKÝ, okres Pieštany

Číslo Meno Adresa PSČ     Mesto Členské do
521 Benadik Roman Bratislavská 96 921 01 Piešťany
2019
191 Borik Ján Športová 14 921 01 Piešťany - Banka
2017
384 Kudla Miroslav Parková 676/18 922 05 Chtelnica
2017
338 Svátek Jozef Budatínska 4 921 01 Piešťany
2021
511 Tekula Peter Nikola Teslu 4434/6 921 01 Piešťany
2025

Kraj TRNAVSKÝ, okres Senica

Číslo Meno Adresa PSČ     Mesto Členské do
253 Ferenčič Ľudovít Plavecký Peter 183 906 35 Plavecký Mikuláš
2021
743 Kuriš Patrik Ing. Plavecký Peter 161 906 35 Plavecký Mikuláš
2021
30 Pavlík Daniel Bc. Brezie 539 906 32 Jablonica
2018
615 Piecka Juraj Ing. PhD.   908 76 Lakšárska Nová Ves 51
2018
451 Popovič Michal Plavecký Peter 161 906 35 Plavecký Mikuláš
2017
233 Šimek Ján 1.mája 541 908 79 Borský svätý Jur
2018
55 Tomašovič Juraj Družstevná 1501 908 77 Borský Mikuláš
2018
303 Vajda Stanislav Robotnícka 68/57 905 01 Senica
2018
799 Vidovič Dušan Štúrová 371 908 80 Sekule
2018
871 Vittek Igor Ing. Hlavná 36 906 35 Plavecký Peter
2017

Kraj TRNAVSKÝ, okres Skalica

Číslo Meno Adresa PSČ     Mesto Členské do
397 Janský Michal Priehrada 1389/7 908 45 Gbely
2020
420 Stojaspal Antonín   908 63 Radošovce 377
2017

Kraj TRNAVSKÝ, okres Trnava

Číslo Meno Adresa PSČ     Mesto Členské do
635 Bílik Miloš Ing. 919 05 Trstín 296
2020
175 Boledovič Ján 919 06 Naháč 20
2017
808 Černý Pavel 919 08 Boleráz 157
2017
764 Dedáčková Monika Mgr. Košolná 14 919 01 Suchá nad Parnou
2017
980 Krajčovič Tibor Ružová dolina 539 919 01 Suchá nad Parnou
2019
83 Križan Rudolf Hoštaky 579 919 03 Horné Orešany
2017
76 Ladvenica Peter 919 54 Dobrá Voda 116
2018
746 Ostatník Gabriel   919 08 Boleráz 132
2020
900 Ulman Igor Ing.PhD.   919 08 Boleráz
2019

Kraj ŽILINSKÝ, okres Bytča

Číslo Meno Adresa PSČ     Mesto Členské do
490 Gablik Rudolf Mgr. 013 55 Štiavnik 1329
2020
1495 Hulin Štefan Lesovňa 303 013 53 Petrovice
2018
976 Pavlík Štefan Kolárovská 1025/5 014 01 Bytča
2018
802 Pinčík Dušan Hlboké nad Váhom 238 014 01 Bytča
2018
50 Žídek Pavol 013 53 Petrovice 562
2018

Kraj ŽILINSKÝ, okres Čadca

Číslo Meno Adresa PSČ     Mesto Členské do
562 Čečotka Jozef 023 52 Olešná 509
2018
247 Čierňava Ján Mgr.   023 05 Nová Bystrica 64
2019
935 Jašurek Jozef Ing. Čadečka 1495 022 01 Čadca
2020
167 Kováč Peter   023 04 Stará Bystrica 323/2
2017
829 Legerský Marián Okružná 106 022 04 Čadca
2019
865 Marejka Slavo Ing. Vyšný Koniec 280 023 54 Turzovka
2017
761 Plecho Ján Predmier 332 023 54 Turzovka
2020
533 Riečičiar Michal 023 05 Nová Bystrica 1117
2019

Kraj ŽILINSKÝ, okres Dolný Kubín

Číslo Meno Adresa PSČ     Mesto Členské do
425 Babic Pavel Mgr.   027 41 Oravský Podzámok 390
2018
798 Csomor Gabriel Skalická 215 027 53 Istebné
2017
813 Čižnár Jaroslav A.Halašu 15 026 01 Dolný Kubín
2018
122 Grof Dušan 027 51 Kraľovany 26
2019
753 Hládek Emil Ing. Záskalie 903/1 026 01 Dolný Kubín
2019
546 Hlinický Ferdinand Okružná 2061/4 - 49 026 01 Dolný Kubín
2017
807 Katreniak Ján Ing.   027 53 Istebné 274
2019
636 Kováč Jozef   027 55 Dlhá nad Oravou 242
2020
936 Krška Ján Kozinská 44 027 05 Zázrivá
2017
925 Kubačka Ivan MUDr. MDŽ 1036/26 026 01 Dolný Kubín
2019
138 Ľubek František Stodolisko 259 027 41 Oravský Podzámok
2017
310 Mendel Jaroslav Lackovská 288 027 21 Žaškov
2017
695 Mendelová Zdenka Lackovská 288 027 21 Žaškov
2017
230 Mikulaj Jozef Rybárska 3189/39 026 01 Dolný Kubín
2019
71 Mikulaj Štefan 027 41 Oravský Podzámok 136/13
2017
679 Pazdera Pavol Havrania 49 027 05 Zázrivá
2019
811 Prílepok Ivan 027 52 Párnica 360
2019

Kraj ŽILINSKÝ, okres Kysucké Nové Mesto

Číslo Meno Adresa PSČ     Mesto Členské do
596 Pastva Silvester Štúrová 1303 024 04 Kysucké Nové Mesto
2018
324 Pijak Ľubomír 023 35 Ochodnica 451
2019
454 Trúchly Samuel   023 33 Poviná 315
2018

Kraj ŽILINSKÝ, okres Liptovský Mikuláš

Číslo Meno Adresa PSČ     Mesto Členské do
891 Bartko Milan Na Pastirskych 126 032 61 Važec
2019
124 Capko Ján Liptovská Porúbka 424 033 01 Liptovský Hrádok
2022
74 Čendula Jozef 032 14 Ľubeľa 406
2017
942 Čendulová Eva Ing. 032 14 Ľubeľa 406
2017
927 Divok Karol   032 34 Malužiná 99
2020
971 Droppa Miloslav Nová 324/46 032 02 Závažná Poruba
2019
936 Ďuriš Miroslav JUDr., Ph.D. Zádvorie 189/57 031 01 Liptovský Mikuláš
2017
476 Gerek Dušan Liptovská Porúbka 195 033 01 Liptovský Hrádok
2020
967 Halahija Juraj   032 32 Východná 381
2023
1461 Hapčo Jozef 032 03 Liptovský Ján 228
2018
190 Hečlo Ján Ing. Belanská 550/9 033 01 Liptovský Hrádok
2017
165 Hladký Igor Nová 363 032 02 Závažná Poruba
2019
481 Hriadel Pavol Čsl.brigády 1879/17 031 01 Liptovský Mikuláš
2019
500 Hubka Peter Ing. Žiar 4 032 05 Smrečany
2019
805 Kabzan Tibor Ing.   032 11 Svätý Kríž 173
2021
352 Kollár Marek Svarín 447 032 33 Kráľová Lehota
2019
248 Krajči Milan M.Rázusa 434/8 033 01 Liptovský Hrádok
2020
664 Krajčovič Zdenko Dovalovo 316 033 01 Liptovský Hrádok
2018
413 Kralik Pavel Vyšná Boca 49 032 34 Malužiná
2019
770 Lach Roman Vavrišovo 201 032 42 Pribilina
2017
981 Láni Peter Ing. Nižná Boca 98 032 34 Malužiná
2017
671 Majko Pavol Ing. Františka Klimeša 8 031 01 Liptovský Mikuláš
2020
962 Málik Igor PhDr. Lazisko 158 032 11 Svätý Kríž
2018
180 Nemec Peter   032 12 Dúbrava pri Liptovskom Mikuláši 318
2017
477 Ondrejka Jozef Ing. 032 15 Partizánska Ľupča 479
2019
688 Pastucha Vladimír 032 31 Hybe 289
2018
589 Paukovček Michal Ing. Jamník 46 033 01 Liptovský Hrádok
2017
3 Pitoňák Ľudovít Ing. 032 33 Kráľová Lehota 252
2017
218 Polóni Marián Vyšna Boca 2 032 34 Malužina
2019
139 Smitek Dušan   032 15 Partizánska Ľupča 551
2021
395 Surma Ján 032 05 Smrečany 111
2100
237 Úradník Vladimír Demänová 219 031 01 Liptovský Mikuláš
2019
680 Zemko Ladislav Veterná Poruba 93 031 04 Liptovský Mikuláš
2019
896 Žiška Ján 032 31 Hybe 599
2019

Kraj ŽILINSKÝ, okres Martin

Číslo Meno Adresa PSČ     Mesto Členské do
281 Buocik Roman Trebostovo , Hlavná 139/38 038 41 Košťany nad Turcom
2019
126 Buocik Vladimír Trebostovo , Hlavná 139/38 038 41 Košťany nad Turcom
2019
817 Čeman Jozef Štefánikova 145/10 038 54 Krpeľany
2017
982 Hatala Tomáš Ing. Čulenova 15 036 01 Martin
2019
705 Húšťa Vladimír Partizánska 16/145 038 52 Sučany-Podhradie
2100
182 Jankovič Miloslav Hurbanova 16/7 036 01 Martin
2018
872 Klimas Jozef   038 04 Bystrička 434
2019
772 Kramár Jaroslav Záhradky 447/6 038 43 Kláštor pod Znievom
2017
153 Kunčár Slavomír Ing. Partizánska 142/10 038 52 Podhradie
2019
408 Kytas Miroslav M.R.Štefanika 5 038 53 Turany
2019
645 Maršala Pavol Obchodná 101 038 61 Vrútky - Lipovec
2017
99 Matula Ctibor Sokolská 10 038 52 Sučany
2019
784 Matuľa Milan ml. 038 04 Bystrička 154
2018
745 Skuhra Jozef   038 35 Valča 338
2017
271 Tvarožný Jaroslav Ratkovo 21 038 54 Krpeľany
2019
433 Urban Ján Fatranská 51 038 52 Sučany
2100
404 Valko Ján ml. Moyzesova 359 038 43 Kláštor pod Znievom
2017
227 Volna Viliam Ing. Fatranská 85 038 54 Krpeľany - Šútovo
2018
87 Záborský Igor Záborie 6 038 03 Sklabiňa
2019
453 Záborský Ján Hečkova 3 036 01 Martin
2100

Kraj ŽILINSKÝ, okres Námestovo

Číslo Meno Adresa PSČ     Mesto Členské do
608 Bolek Ján Mieru 287/28 029 01 Námestovo
2017
131 Brňák Ján 029 54 Krušetnica 236
2019
359 Dibdiak Ivan 029 56 Zakamenné 1420
2020
137 Florek Karol 029 56 Zakamenné 990
2020
501 Florek Vladimír 029 56 Zakamenné 754
2018
717 Gešvandtner Erik Mútňanská Píla 633 029 63 Mútne
2020
113 Gešvandtner Tibor Mútňanská Píla 636 029 63 Mútné
2020
25 Gešvandtner Tibor ml. Mútňanská Píla 633 029 63 Mútne
2017
694 Kanderka Dušan Ing. Hamuliakova 139/17 029 01 Námestovo
2018
752 Kudiak František 029 47 Oravská Polhora 848
2018
47 Luscoň Ľubomír 029 46 Sihelné 499
2019
881 Maruščák Ján Mgr. Mútňanská Píla 633 029 63 Mútne
2019
716 Olbert Ján Jasenovska 453 029 57 Oravská Lesná
2018
830 Pidík Marek Kultúrna 359 029 52 Hruštín
2018
19 Tisoň Dominik Ing. 029 56 Zakamenné 279
2017

Kraj ŽILINSKÝ, okres Ružomberok

Číslo Meno Adresa PSČ     Mesto Členské do
480 Andrejčák Andrej MVDr. A.Hanulu 1127/21 034 84 Liptovské Sliače
2018
174 Bruncko Dušan Ing. Plavisko 127 034 01 Ružomberok
2020
594 Brveník Miroslav 034 92 Stankovany 227
2018
605 Fides Ján   034 72 Liptovská Lužná 363
2018
851 Gerec Miroslav Mokraď 245/5 034 93 Hubová
2017
36 Grellneth Peter Ing. ml. 034 91 Ľubochňa 189
2019
312 Homola František Slobody 541 034 82 Lúčky pri Ružomberku - Kúpele
2019
560 Jánošík Martin Ing. 034 73 Liptovská Osada 206
2020
104 Javorka Peter Kostolíky 361/11 034 93 Hubová
2017
15 Jurčina Alojz Cesta na Vlkolinec 904/12 034 01 Ružomberok
2019
162 Lacko Peter Mgr.   034 92 Stankovany 321
2017
287 Lazík Stanislav 034 74 Liptovské Revúce 97
2019
72 Marton Patrik Ing. Martinček 121 034 95 Likavka
2019
825 Migra Pavol Nad štadiónom 7 034 01 Ružomberok
2019
598 Mrva Martin Kalameny 134 034 82 Lúčky pri Ružomberku
2017
834 Pochyba Marián Mlynská 223/1 034 05 Ružomberok - Huboltová
2018
496 Randus Jozef Ing. 034 73 Liptovská Osada č. 52
2020
9 Randus Martin Ing.   034 73 Liptovská Osada 52
2020
778 Senko Roman Kalameny 141 034 82 Lúčky pri Ružomberku
2019
953 Slašťan Benjamín Ing. Pod Hradom 283 034 95 Likavka
2018
302 Slašťan Michal Ing. Plavisko 118 034 01 Ružomberok
2018
160 Šintaj Pavel J.Bellu 1044 034 95 Likavka
2019
37 Vrlík František Ľubochnianska dolina 608/1 034 91 Ľubochňa
2017

Kraj ŽILINSKÝ, okres Turčianske Teplice

Číslo Meno Adresa PSČ     Mesto Členské do
4 Bahurinský Vladimír Ing. Háj č. 1 039 01 Turčianske Teplice
2019
858 Baranček Miroslav Izidora Žiaka 1419/13 039 01 Turčianske Teplice
2018
299 Čamaj Jaroslav Ing. Hájska 548/6 039 01 Turčianske Teplice
2018
493 Devečka Jozef ml.   038 46 Horná Štubňa 565
2017
499 Devečka Jozef st.   038 46 Horná Štubňa 320
2018
435 Frívaldský Viliam Ondrašová 18 038 22 Slovenské Pravno
2100
376 Grellneth Peter Ing. st. Horný Turček 21 038 48 Turček
2100
568 Karabel Peter ml.   038 46 Horná Štubňa 400
2020
567 Karabel Peter st. Mládeže 340 038 21 Mošovce
2017
432 Kubík Miloslav Kaľamenova 30 038 22 Slovenske Pravno
2018
428 Lacko Tibor Ing. 038 48 Turček 166
2100
371 Lettrich Jozef Budiš 51 038 23 Dubové
2018
169 Michalková Izabela 038 46 Horná Štubňa 533
2020
814 Modrovič Bohuš 038 23 Dubové 93
2020
39 Neuschl Ervín 038 48 Turček 15
2020
765 Neuschl Marián   038 47 Sklené
2017
986 Neuschlová Mária 038 48 Turček 174
2018
729 Schnierer Miroslav Horný Turček 353 038 48 Turček
2019
431 Šimo Juraj Ing. J.Kollára 290 038 21 Mošovce
2017
651 Štanceľ Vladimír Cintorínska 663/1 039 01 Turčianske Teplice
2019
73 Vlčková Petra Ing.   038 47 Sklené 246
2017
776 Vráb Michal   038 22 Slovenske Pravno 34
2017

Kraj ŽILINSKÝ, okres Tvrdošín

Číslo Meno Adresa PSČ     Mesto Členské do
915 Bránický Andrej Štefanov nad Oravou 251 027 44 Tvrdošín
2019
690 Čelko Vít Ing. Vitanová 95 027 12 Liesek
2017
54 Gallo Dušan Odbojárov 948/8 028 01 Trstená
2020
199 Gazda Bohumír Vitanová-Oravice 369 027 12 Liesek
2019
759 Gembala Milan Lesná 1112/8 028 01 Trstená
2018
193 Gerčák Václav Krásna Hôrka II/225 027 44 Tvrdošín
2017
75 Joštiak Ján 027 42 Podbieľ 175
2017
438 Kakačka Ján ul. Družstevníkov 475/3 028 01 Trstená
2018
147 Košarišťan Martin Oravské nábrežie 146/14 027 44 Tvrdošín
2020
632 Krupa Anton Bernoláková 414/48 027 44 Tvrdošín
2019
698 Maťuga Miroslav Štefanov nad Oravou 187 027 44 Tvrdošín
2018
899 Matúška Rastislav Brezovica 258 028 01 Tvrdošín
2018
322 Ondrík Jozef Školská 341 027 12 Liesek - Vitanová
2020
232 Prikryl Július Ing. Ústie nad Priehradou 52 028 01 Trstená
2017
347 Puchel Dušan Štefanov 22 027 44 Tvrdošín
2017

Kraj ŽILINSKÝ, okres Žilina

Číslo Meno Adresa PSČ     Mesto Členské do
179 Bôtoš Michal   013 15 Rajecká Lesná 143
2017
867 Chobot Jaroslav 013 15 Rajecká Lesná 2
2017
739 Chrúst Peter Ing. Svederník 192 013 32 Dlhé Pole
2020
785 Chupáň Milan   013 12 Turie 162
2019
653 Ďuríček Dušan Krivánska 806/1 013 03 Varín
2020
600 Dvorská Naďa Horná Tižiná 115 013 06 Terchová
2017
188 Dvorský Peter Horná Tižiná 115 013 06 Terchová
2019
383 Fraštia Marián Stránske 96 013 13 Rajecké Teplice
2017
440 Gaňa Michal Záplotie 407 013 15 Rajecká Lesná
2022
828 Hodás Marek Kunerád 199 013 13 Rajecké Teplice
2019
540 Hodoň Ľubomír Nižné Kamence 846 013 05 Belá pri Varíne
2019
657 Holúbek Ladislav A.F.Kollára 194 013 06 Terchová
2020
17 Hulín Miloš Dlhá 500/88 013 14 Kamenná Poruba
2017
144 Janík Marián O.Meszarosa 601/9 013 03 Varín
2017
418 Janík Rastislav   013 06 Terchová 1046
2018
517 Joštiakova Eva Nanterská 17/74 010 08 Žilina 8
2100
400 Kirner Jaroslav Školská 15/67 010 04 Žilina
2019
365 Krištofík František Pálenice 1138 013 06 Terchová
2018
564 Krištofík Jakub 013 06 Terchová 1138
2018
676 Kubala Pavol P.O.Hviezdoslava 526 013 03 Varín
2017
700 Kubáň Michal SNP 606 013 05 Belá
2018
396 Lipka Jozef Hviezdoslavova 11 013 05 Belá
2017
1168 Martoník Ján 013 03 Varín 301
2100
49 Mažgut Juraj SNP 131 013 05 Belá
2019
557 Mihálik Peter Jesenského 1089/11 010 01 Žilina
2020
992 Mintuch Štefan Dolná Rosinská 599 013 22 Rosina
2018
10 Noga Michal Horná Tižiná 2081 013 06 Terchová
2017
121 Pavlíček Pavol Antona Bernoláka 440 013 03 Varín
2025
686 Piala Tomáš Ing. Nádražná 286/15 015 01 Rajec
2019
421 Porubčanský Branislav Štefanova 532 013 06 Terchová
2020
998 Prášek Radoslav Trnové - Nový Domov 173/8 010 01 Žilina
2020
940 Repáň Ján Kollára 192/54 013 06 Terchová
2018
870 Rybárik Miroslav 013 15 Rajecká Lesná 210
2019
362 Straňan Pavol Višňové 515 013 23 Višňové
2018
319 Špirka Václav Horná Tižiná 114 013 06 Terchová
2025
947 Šuták Michal Májová 258 013 41 Dolný Hričov
2017
777 Tichý Matej Bc. Hornádska 1411/3 010 01 Žilina
2017
721 Tomašovič Jozef Ing. Labutia 224 010 14 Žilina - Vranie
2017
727 Turský Milan Kunerád 98 013 13 Rajecké Teplice
2017
997 Uriča Milan   013 15 Rajecká Lesná 439
2018
771 Váňa Juraj MUDr. PhD. Smaragdová 993/8 010 09 Žilina
2019
192 Vandlík Radoslav Kunerád 273 013 13 Rajecké Teplice
2021
103 VIA SLOVAKIA , s.r.o. Závodská cesta 10 012 36 Žilina
2025
CUDZINCI
Číslo Meno Adresa PSČ     Mesto, štát Členské do
263 Alexa Július Ing. Zastávka Pod Tratí 79 - Vrabče 370 01 České Budejovice, ČR
2019
879 Baumann Brigitte Oberer Engen 2 096 27 Bobritzsch - Hilbersdorf, DE
2018
941 Beníček Michal   687 55 Bystřice pod Lopeníkem 274, ČR
2021
550 Böttcher Karl-Heinz MVDr. Dorfstrasse Nr. 42 07646 Unterbodnitz , DE
2019
279 Brychta Lubomír Ing. Kladská 12 353 01 Marianske Lázne, ČR
2025
603 Buriánek Petr   763 25 Drnovice 17, ČR
2026
85 Buzsgó József Dipl.Ing. Vértes ut. 3 8083 Csákvár, HU
2100
29 Dal Ponte Franz St. Gallerstrasse 53 9470 Werdenberg , CH
2100
118 Daxner Horst Rödschitz 77 8983 Bad Mitterndorf , A
2100
171 Dombai Jozsef Szentendrei út. 2 2009 Pilisszentlászló, HU
2018
643 Egert Christoph Riesaerstrasse 24 016 65 Diera - Zehren , DE,
2017
258 Fuhs Josef Brunnestubengasse 65 2102 Bisamberg, A
2017
864 Gora Miroslav Hřbitovní 1552 737 01 Český Těšín, ČR
2021
495 Gryc Jaroslav Habrúvka 120 679 05 Křtiny 3, ČR
2017
115 Hartman Jürg   7212 Seewis Dorf 520 , CH
2100
731 Havlíček Zdeněk Ing. Stupava 90 686 01 Uherské Hradište, ČR
2017
522 Hyza Milan MUDr. Obertautendorferamt 8 3572 St. Leonhard / HW, A
2017
197 Janík Milan 756 06 Velké Karlovice 655, ČR
2100
155 Josat Wolfgang - Bernd Schulzestrasse 18 29225 Celle, DE
2017
860 Kierznowski Ján ul. Wygon 21 47-214 Poborszów, POL
2100
423 Kleinke Karl - Heinz Bahnhofstrasse 96 190 75 Holthusen, DE,
2017
722 Klement Aleš Havlíčkova 405 783 61 Hlubočky, ČR
2018
566 Kopecký Miroslav Ing. Rejvízska 429 790 01 Jeseník, ČR
2017
88 Kouba Jozef 790 64 Vápenná 277, ČR
2018
110 Krüger Uwe Heidbergstrasse 5 30938 Burgwedel Niedersaschen, DE
2018
760 Martínek Stanislav   756 12 Horní Lideč 225, ČR
2017
669 Matthäi Falko Bergstrasse 17 15712 Konigs Wusterhausen, DE
2018
293 Mayer Andreas Im Moor 10A 18375 Born a. Darss, DE
2100
92 Mostecký Jiří Ing. Ve vilách 278 391 11 Planá nad Lužnicí, ČR
2019
968 Mrlian Andrej MUDr.Ph.D. Malackova 1412 665 01 Rosice, ČR
2018
390 Ottomann Harald Obere Heiligenhofe 12 37345 Bischofferode , DE,
2019
46 Pavlík Milan Labská 30 543 51 Špindlerúv Mlýn, ČR
2100
929 Plattner Markus Str. Gegend 27 390 10 St. Pankraz, Boden, Italia
2017
712 Plch Karel Ing. Dolní Lhota 156 678 01 Blansko, ČR
2017
890 Reif Bernd Am Dorfanger 16 148 06 Bad Belzig/OT Bergholz, DE
2017
105 Scherr Reinhard Schlossgasse 13 67471 Elmstein , DE
2100
387 Schieder Elmar Hofer Tisenes 8 39040 Kastelruth, Italia
2017
424 Schubert Hendrik Manfred Almbach 9 83661 Lenggries, DE,
2018
627 Skácil Jiří Šanov 185 763 21 Slavičín ČR,
2017
744 Spacil Roman   726 24 Bystŕička 285, ČR,
2017
366 Thiemrodt Klaus Steinfeld 6 99768 Jlfetd , DE,
2018
599 Tomíček Jaroslav Čistá v Krkonoších 152 543 44 Černý Důl, ČR
2018
504 Tormen Enzo Via Frontin nr. 107/A 320 28 Trichiana , Belluno - IT,
2018
573 Ťulpík Oldřich Ing. Ludvíkov 97 793 26 Vrbno pod Pradědem, ČR
2020
315 Vrba Rudolf 788 14 Rapotín 291, ČR
2020
41 Wengert Thomas Schopfloherstrasse 11a 86742 Fremdingen , DE
2100
631 Zacharik Slavomír 461 Laurentian CR V3K 1Y9 Coquitlam , BC Kanada,
2017


HANOVERSKÝ FARBIAR BAVORSKÝ FARBIAR

KLUB
CHOVATEĽOV
FARBIAROV

SPRAVODAJ

SPRAVODAJ 2017

Propozície akcií

plagat2.jpg, 9,8kB

KV Sielnica 2017

© 2010 Mediahost.sk | Návštevy: Dnes:251 | Celkom: 341215 | Online: 6